Please use this identifier to cite or link to this item: http://ir.nusta.edu.ua/handle/doc/447
Title: Досвід формування культури безпеки та екологічного світогляду фахівців ВНЗ України: Збірник наукових праць за матеріалами ІІ Всеукраїнського наукового Інтернет-семінару, присвяченого Дню науки та 30 роковинам аварії на ЧАЕС, м. Ірпінь, 10 червня 2016 р.
Authors: УДФСУ, ННІ інформаційних технологій та менеджменту, каф. ТЕБ
Keywords: Формування культури безпеки,
охорона праці,
екологічні проблеми,
сталий розвиток,
методи навчання
Issue Date: 2016
Publisher: Ірпінь
Citation: Досвід формування культури безпеки та екологічного світогляду фахівців ВНЗ України : зб. наук. праць за матеріалами ІІ Всеукр. наук. Інтернет-семінару, присвяченого Дню науки та 30 роковинам аварії на ЧАЕС, м. Ірпінь, 10 червня 2016 р. / Ун-т держ фіскальної служби України ; ред. кол. : Н. Л. Авраменко, Є. П. Желібо, І. С. Сагайдак. – Ірпінь, 2016. – 96 с.
Abstract: До збірника наукових праць за матеріалами ІІ Всеукраїнського наукового Інтернет-семінару, присвяченого Дню науки та 30 роковинам аварії на ЧАЕС «Досвід формування культури безпеки та екологічного світогляду фахівців ВНЗ України» включено наукові статті викладачів, аспірантів, студентів, в яких розглядаються питання культури безпеки, екологічного світогляду, відповідальності за безпеку життя та здоров’я як особистого, так і суспільного. Підкреслюється роль і відповідальність системи вищої освіти України за підготовку молоді з питань, які належать до галузі безпеки життєдіяльності, формування навичок безпечної поведінки, розвиток у молодого покоління мислення і свідомого ставлення до безпечної поведінки.
URI: http://ir.nusta.edu.ua/jspui/handle/doc/447
Appears in Collections:Матеріали конференцій, семінарів

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
405_IR.pdf1.51 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.